VİZYONUMUZ

TÜKETİCİLERİMİZİ, MÜŞTERİLERİMİZİ, ÇALIŞANLARIMIZI HER ZAMAN MEMNUN EDEN VE YÜZÜNÜ GÜLDÜREN LİDER BİR GIDA ŞİRKETİ OLMAK.

 


MİSYONUMUZ

ÖZEL BAHÇE olarak dikey entegrasyon ve diğer kilit değerdeki gıda iş alanlarında önemli yatırımlar yapan, lider bir  TÜRK GIDA  ŞİRKETİ  olarak tanınacağız. Tüketicilere uygun fiyatlarda kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmet sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kuracağız. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar edeceğiz. Kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren e çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

 


  Müşteri önceliğimizdir. Mutluluklarını her şeyden üstün tuttuğumuz ihtiyaçlarına önem verdiğimiz en büyük önceliğimiz müşterilerimiz ve tüketicilerimizdir. Müşterilerimiz daima haklıdır. Müşteriyle KAZAN-KAZAN ilkesini benimseriz hem müşterimizin hem de şirketimizin hakkını koruyoruz..


  ÖZEL BAHÇE TEDARİK ile mevsimin tüm ürünlerini tedarik edebilirsiniz. Kalitede birinciyiz. Tüketicilerimize kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünleri sınıfının en iyisi hizmet ile sunarız. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde en iyi uygulamaları takip eder daha iyisini yapmayı hedefleriz. Üretim ve hizmet aşamalarındaki kalite çıtasını sürekli yükseltiriz.


  ÖZEL BAHÇE TEDARİK İLE;

MEVSİMİN EN TAZE SEBZELERİ
MEVSİMİN EN TAZE MEYVELERİ
MEVSİMİN EN TAZE YEŞİLLİKLERİNİ
MEVSİMİN EN LEZZETLİ TURŞULARINI
Dilediğiniz kadar temin edebilirsiniz.


  GÜCÜMÜZÜ DEĞİŞİMDEN ALIRIZ.

değişim ve yenilikler karşısındaki girişimci ruhumuzla yeni fikirler araştırır , destekler ve vurgularız. İnovasyon gücümüzü farklı yetenek ve bilgileri ile şekillendiririz. Pazardaki yeni fırsatları tespit der ve değişime hızla  uyum sağlayarak hareket kabiliyetimizi arttırırız.  Değişime öncülük eder, yeni pazarlar yaratır, trendleri belirleriz. Yeni ve farklı fikirler kucaklarız.


  Özel bahçe tedarik olarak hizmetimizi kalitemizi, uygulamalarımızı sizler ile paylaşmak ve size uygun çözümler sunmak için bizimle iletişime geçin.